Apartmány v Kargicak

Potřebujete ubytování v Kargicak ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Kargicak. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Kargicak má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. GoldCity Hotel Apartmens 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
67 %

GoldCity Hotel Apartmens features a hot tub and a sauna, as well as air-conditioned accommodation with free WiFi in Kargicak, 29 km from Sapadere Canyon. There is a water park on site and guests can enjoy the on-site restaurant.


2. Goldcity Penthouse Duplex 2+1 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Set in Kargicak, within 29 km of Sapadere Canyon, Goldcity Penthouse Duplex 2+1 offers accommodation with free WiFi and air conditioning. This apartment features a garden.


3. Sea View II 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting sea views, Sea View II is situated around 15 km from Alanya. This apartment features an outdoor swimming pool. The apartment is equipped with 2 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher and a dining area.


4. Alden Residence 

Foto: Alden Residence
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring sea views, Alden Residence offers accommodation with a garden and a balcony, around 29 km from Sapadere Canyon. Guests may enjoy free WiFi. This apartment will provide guests with 3 bedrooms, a flat-screen TV and air conditioning.

Pokoje

Apartmán
osob85 - 100 EUR za noc

5. Luxury Apt in Konak Seaside Homes with a Sea Front View and a Private Beach 

Foto: Luxury Apt in Konak Seaside Homes with a Sea Front View and a Private Beach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Luxury Apt in Konak Seaside Homes with a Sea Front View and a Private Beach offers accommodation in Kargicak at a beachfront location. The property has a terrace with stunning sea and city views. You will also find indoor and outdoor swimming pools.

Pokoje

Apartmán s výhledem na moře
osob100 - 100 EUR za noc

6. Apartments in Goldcity Tourist Complex 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Located in Kargicak, within 29 km of Sapadere Canyon, Apartments in Goldcity Tourist Complex offers accommodation with air conditioning. Boasting sea views and a swimming pool, this apartment also features free WiFi.


7. Luxury Konak Apartment 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Luxury Konak Apartment features accommodation with a private beach area and free WiFi. The accommodation features a hot tub. Each unit offers a fully equipped kitchen, a flat-screen TV, a living room, a private bathroom and a washing machine.


8. Konak Seaside Residence 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Located in Kargicak, within 25 km of Sapadere Canyon, Konak Seaside Residence offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a private beach area. Guests have a private terrace.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: