Penziony v Kargicak

Ubytování v Kargicak v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Kargicak. Většina penzionů v Kargicak se od hotelů v Kargicak liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Kargicak.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Muzuri 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Muzuri, a property with a garden, is situated in Kargicak, 32 km from Sapadere Canyon. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen and a terrace.


2. Villa Darina 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Kargicak, Villa Darina offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. The accommodation has free WiFi. The holiday home has 6 separate bedrooms, 5 bathrooms, a fully equipped kitchen with a dining area, and a TV.


3. Toros 3 Sitesi 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Boasting sea views, Toros 3 Sitesi offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a tennis court and barbecue facilities, around 27 km from Sapadere Canyon. This holiday home provides air-conditioned accommodation with free WiFi.


4. 6 Bedroom Villa with Private Pool 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

6 Bedroom Villa with Private Pool, a property with barbecue facilities and a garden, is set in Kargicak, 26 km from Sapadere Canyon. It has a terrace, mountain views and free WiFi.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: